HAKKIMIZDA

Türkiye'nin Lider Siber Güvenlik Teknolojileri Firması

Siber güvenlikte global bakış açısına ve toplam 30 yılı aşkın tecrübeye sahip iki öncü firma Biznet ve Securrent, ortaklık yapısına özel sermayeli fon yönetim şirketi Taxim Capital’in de dahil olduğu birleşmeyle, Cyberwise markasını 2020 yılında duyurdu. Bölgesel liderlik hedefi doğrultusunda siber güvenlik sektörünün güçlü şirketlerinden Innovera’yı da bünyesine katan Cyberwise; siber güvenlik alanında, danışmanlık, ürün satışı, teknik destek ve yönetilen hizmetlerden oluşan, uluslararası standartlarda “Tek Adres” iş modeliyle hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük siber güvenlik çözüm sağlayıcısı olarak İstanbul ve Ankara’nın yanı sıra Dubai ve Hollanda ofisleri bulunan Cyberwise, 3 ülkede toplam 250 çalışanıyla 750’den fazla kurumsal müşteriye hizmet sağlıyor.CYBERWİSE ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI

Cyberwise olarak siber güvenlik alanında yenilikçi ve öncü çözümler üreterek, fark yaratan bir marka olmak vazgeçilmez amacımızdır. Misyonumuz, vizyonumuz ve değerlerimiz doğrultusunda; müşterilerimizin iş sürekliliği ve itibarı açısından en değerli varlıklarından biri olan bilgilerinin, siber tehditlere karşı güvenliğinin sağlanması için bütünleşik, etkin, sürdürülebilir, müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin yanı sıra uygulanabilir yasal ve düzenleyici gereklilikleri karşılayan çözümler üretiyoruz. Entegre Yönetim Sistemlerinin (EN ISO 9001, EN ISO 27001, EN ISO 22301, EN ISO 20000 ...) gerekliliklerine uygun olarak, risk bazlı düşünme yaklaşımı ile gerçekleştirdiğimiz ve sürekli iyileştirdiğimiz süreçlerimiz sayesinde, tabii olduğumuz yasa ve düzenlemelere uyumu sağlayarak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılanmasını, böylelikle müşterilerimizin bilgilerinin gerekli şekilde korunmasını güvence altına almaktayız.

Sürdürülebilir başarı için, müşterilerimizin yanı sıra, etkileşim içinde olduğumuz tüm ilgili iç ve dış tarafların da yönetim sistemleriyle ilgili ihtiyaç ve beklentilerini belirlemenin ve onların yönetim sistemleri üzerindeki etkilerini dikkate almanın gerekliliğinin bilinci içindeyiz. Üst Yönetim olarak, Cyberwise’ın iş süreçleri ile entegre hale getirdiğimiz yönetim sistemleri uygulamalarının, liderliğini ve etkinliğine dair nihai sorumluluğu üstlenmekte, gereken tüm kaynakların mevcut ve kullanılabilir olmasını sağlamaktayız. Yönetsel rolleri üstlenen çalışanlarımızın ise kendi sorumluluk alanlarında liderlik yaklaşımını üstlenmelerini desteklemekteyiz. Tüm çalışanlarımızla, yönetim sistemlerinin etkinliğinin önemi hakkında gerekli iletişimi kurmakta, yetkinliklerinin iyileştirilmesi ve bağlılıkları için eğitimler de dahil olmak üzere, gereken tüm faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Oluşturduğumuz açık ve şeffaf iletişim ortamı, çalışanlarımızın bilgi ve deneyimleri doğrultusunda, iyileştirme çalışmalarına katılımını sağlamaktadır. Yönetim sistemlerinin amaçlanan sonuçları yerine getirme başarısını periyodik olarak gözden geçirmekte, gerçekçi karar alma yaklaşımımız sayesinde, gerekli iyileştirmelerin zamanında hayata geçirilmesini güvence altına almaktayız. Yönetim sistemleri uygulamalarımızı, etkileşim içinde olduğumuz tüm taraflar nezdinde itibarımızı ve güvenilirliğimizi artıran, kurum kültürümüzün vazgeçilmez bir unsuru olarak görmekteyiz.